2017. gada 19. novembris
Vārda dienas: Elizabete, Betija, Liza, Līze

SEKO MUMS

Dienas centra "Mēs" aktivitātes

Ziņa publicēta 09.03.2017

       

Pirmdiena

10.aprīlis

Otrdiena

 11.aprīlis

Trešdiena

12.aprīlis

Ceturtdiena

13.aprīlis

Piektdiena

14.aprīlis

10:00 Praktiskā latviešu valoda

11:00 Rožukroņa lūgšana

12:00 Angļu sarunvaloda “Let's Speak English”

12:00 Netradicionālo rokdarbu darbnīca

14:00 Domubiedru grupa “Nāc un piedalies!”

10:00-16:00 Datorapmācība (iepriekš piesakoties)

9:30-12:30 Vingrošana kopā ar treneri Jāni

9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana

10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības

11:00  Dejas sēdus

13:00  Seminārs “Iepazīsti sevi” psiholoģe Māra Daldere

13:00 Bībeles studijas Marka evaņģēlijs

vada mācītājs Roberts Otomers

9:00-16:00 Veļas mazgāšana

9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 

10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības

11:00 Svētbrīdis

12:00-14:00 Individuālas sarunas un diskusija ar mācītāju

12:00 Angļu valoda (ar priekšzināšanām)

13:30-16:45 Atbalsta grupa bezdarbniekiem

14:00  Flamenko dejas

15:30 Galda kopība - ēd vesels!

9:30-12:30 Vingrošana kopā ar treneri Jāni

9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana

10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības

11:00-14:15 Atbalsta grupa bezdarbniekiem

12:00  sadziedāšanās "Nevarēju nedziedāt"

13:00 Nodarbība “Lasīsim kopā!”

14:00 Tradicionālā dziedāšana "Cauri gada ritam”

9:00-16:00 Masiera pakalpojumi pēc iepriekšēja pieraksta

9:00-16:00 Veļas mazgāšana

9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana

 

Lielā piektdiena

Pirmdiena

           17.         aprīlis

Otrdiena

          18.           aprīlis

Trešdiena

19.            aprīlis

Ceturtdiena

20.      aprīlis

Piektdiena

      21.   aprīlis

Otrās Lieldienas

11:00  Dejas sēdus

13:00  Seminārs “Iepazīsti sevi” psiholoģe Māra Daldere

13:00 Bībeles studijas Marka evaņģēlijs

vada mācītājs Roberts Otomers

14:30 Kulinārijas pulciņš

9:00-16:00 Veļas mazgāšana

9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 

10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības

11:00 Svētbrīdis

12:00-14:00 Individuālas sarunas un diskusija ar mācītāju

12:00 Kopīgi svinēsmim Lieldienas

13:30-16:45 Atbalsta grupa bezdarbniekiem

14:00  Ci-gun vingrošana

15:30 Galda kopība - ēd vesels!

9:30-12:30 Vingrošana kopā ar treneri Jāni

9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana

10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības

11:00 Filma

11:00-14:15 Atbalsta grupa bezdarbniekiem

12:00  sadziedāšanās "Nevarēju nedziedāt"

13:00 Nodarbība “Lasīsim kopā!”

14:00 Tradicionālā dziedāšana "Cauri gada ritam”

9:00-16:00 Masiera pakalpojumi pēc iepriekšēja pieraksta

9:00-16:00 Veļas mazgāšana

9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana

10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums

 

 

10:00 Gleznošana

11:00 Pašpalīdzības grupa “Atbalsts Tev”

12:00  Kultūras akadēmijas lektores Lindas Straumes lekciju cikls “Šī raibā pasaule”

14:00 Domubiedru grupa “Rūpes par tuvāko”

9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana

10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības

 

Pirmdiena

24.aprīlis

Otrdiena

 25.aprīlis

Trešdiena

26.aprīlis

Ceturtdiena

 27.aprīlis

Piektdiena

28.aprīlis

10:00 Praktiskā latviešu valoda

11:00 Rožukroņa lūgšana

12:00 Angļu sarunvaloda “Let's Speak English”

12:00 Netradicionālo rokdarbu darbnīca

14:00 Domubiedru grupa “Nāc un piedalies!”

10:00-16:00 Datorapmācība (iepriekš piesakoties)

9:30-12:30 Vingrošana kopā ar treneri Jāni

9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana

10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības

11:00  Dejas sēdus

13:00  Seminārs “Iepazīsti sevi” psiholoģe Māra Daldere

13:00 Bībeles studijas Marka evaņģēlijs

vada mācītājs Roberts Otomers

9:00-16:00 Veļas mazgāšana

9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 

10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības

11:00 Svētbrīdis

12:00-14:00 Individuālas sarunas un diskusija ar mācītāju

12:00 Angļu valoda (ar priekšzināšanām)

13:30-16:45 Atbalsta grupa bezdarbniekiem

14:00 Ci-gun vingrošana

15:30 Galda kopība - ēd vesels!

9:30-12:30 Vingrošana kopā ar treneri Jāni

9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana

10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības

10:00-12:00 Humānā palīdzība

11:00-14:15 Atbalsta grupa bezdarbniekiem

12:00  sadziedāšanās

"Nevarēju nedziedāt"

13:00 Kulinārijas pulciņš

13:00 Nodarbība “Lasīsim kopā!”

14:00 Tradicionālā dziedāšana "Cauri gada ritam”

9:00-16:00 Masiera pakalpojumi pēc iepriekšēja pieraksta

9:00-16:00 Veļas mazgāšana

9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana

10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums

11:00 Pasākums projekta “Izzini un radi palīdzot!” ietvaros

9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana

10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības 

Pirmdiena

1.maijs

Otrdiena

 2.maijs

Trešdiena

3.maijs

Ceturtdiena

 4.maijs

Piektdiena

5.maijs

Darba svētki


11:00  Dejas sēdus

13:00  Seminārs “Iepazīsti sevi” psiholoģe Māra Daldere

13:00 Bībeles studijas Marka evaņģēlijs

vada mācītājs Roberts Otomers

9:00-16:00 Veļas mazgāšana

9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 

10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības

 

 

11:00 Svētbrīdis

12:00-14:00 Individuālas sarunas un diskusija ar mācītāju

12:00 Angļu valoda (ar priekšzināšanām)

14:00  Flamenko dejas

15:30 Galda kopība - ēd vesels!

9:30-12:30 Vingrošana kopā ar treneri Jāni

9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana

10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības

Latvijas Neatkarības atjaunošanas diena

Brīvdiena

Pirmdiena

 8.maijs

Otrdiena

  9. maijs

Trešdiena

10.maijs

 

10:00 Praktiskā latviešu valoda

11:00 Rožukroņa lūgšana

12:00 Angļu sarunvaloda “Let's Speak English”

12:00 Netradicionālo rokdarbu darbnīca

14:00 Domubiedru grupa “Nāc un piedalies!”

10:00-16:00 Datorapmācība (iepriekš piesakoties)

9:30-12:30 Vingrošana kopā ar treneri Jāni

9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana

10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības

11:00  Dejas sēdus

13:00  Seminārs “Iepazīsti sevi” psiholoģe Māra Daldere

13:00 Bībeles studijas Marka evaņģēlijs

vada mācītājs Roberts Otomers

9:00-16:00 Veļas mazgāšana

9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 

10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības

11:00 Svētbrīdis

12:00-14:00 Individuālas sarunas un diskusija ar mācītāju

12:00 Angļu valoda (ar priekšzināšanām)

14:00  Flamenko dejas

15:30 Galda kopība - ēd vesels!

9:30-12:30 Vingrošana kopā ar treneri Jāni

9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana

10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības

   
« atpakaļ
 

© 2016 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcas Diakonijas centrs. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »