2021. gada 09. maijs
Vārda dienas: Klāvs, Einārs, Ervīns

SEKO MUMS

Aicinājums jauniešiem (15-29) iesaistīties projektā "Proti un dari!"

Ziņa publicēta 04.11.2019

Hei, jaunieti!:)

Ja esi vecumā no 15-29 gadiem, patreiz nemācies, nestrādā un neesi reģistrēts Nodarbinātības valsts aģentūrā kā bezdarbnieks un Tev nav īsti skaidrības par savu turpmāko izglītību, darbu, ko vēlies darīt, vai esi apjucis savās sajūtās par dzīvi un nav bijusi iespēja pievērsties savam hobijam vai kam jaunam, tad nāc un piesakies Rīgas pašvaldības rīkotā projektā “Proti un Dari” un mēs no Diakonijas centra Tev palīdzēsim!

Tev būs iespēja izmantot gan personīgā mentora atbalstu un palīdzību visa projekta laikā, kas var ilgt no 1-4 mēnešiem, gan kopā ar programmu vadītāju sastādīt Tev individuāli piemērotu aktivitāšu un pasākumu programmu. Tu varēsi saņemt speciālistu konsultācijas, apgūt jaunas prasmes, zināšanas kursos, radošās darbnīcās vai apmācību semināros, karjeras konsultanta noderīgu informāciju sev atbilstoša darba meklēšanā, kā arī iegūt jaunu pieredzi un iesaistīties interesantās aktivitātēs un ekskursijās, dažādos sporta, āra dzīves un kultūras pasākumos, nometnēs un arī brīvprātīgajā darbā!

Ak, jā, un par izmaksām neraizējies, dalība projektā Tev būs bezmaksas!

Ja Tu jūti sirdī, ka tas ir priekš Tevis, tad droši zvani  (vai aizpildi pieteikuma anketu ŠEIT) un mēs ar prieku ar Tevi sadarbosimies!

Labākais Tev vēl ir priekšā!:)

 Saziņai: e-pasts: [email protected] tālrunis: 67466045, 26017555, 29888190. 
« Atpakaļ uz sarakstu
 

© 2016 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcas Diakonijas centrs. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »