2024. gada 30. maijs
Vārda dienas: Vitolds, Lolita

SEKO MUMS

Aicinām pieteikties 12 soļu programmai darbam ar LĪDZATKARĪBU

Ziņa publicēta 09.10.2023

LELB Diakonijas centrs un Svētā Gregora izglītības centrs aicina pieteikties nodarbību ciklam

“12 soļu programma darbam ar LĪDZATKARĪBU”

Kursa sākums 27. oktobrī plkst. 15.00 – 20.00 (klātienē) Svētā Gregora izglītības centrā Saldū, Lielā iela 26. Kursa turpmākās 27 nodarbības paredzētas attālināti Zoom platformā reizi nedēļā (vainai grupai piektdienās, otrai - ceturtdienās) plkst. 16.00 – 19.00.

Nodarbību cikls tiks veidots balstoties uz 12 soļu programmas līdzatkarīgajiem struktūru un pamatprincipiem. Darbs notiks nelielās grupās, kuras vadīs 12 soļu programmu jau iepriekš izgājuši un pieredzējuši grupu vadītāji. Kursā pieteikties ir aicināti cilvēki, kuri paši ir saskārušies ar līdzatkarību, kā arī vēlas un ir gatavi kalpot citiem, kuri cieš no līdzatkarības. Kursa dalībniekiem vēlama iepriekšēja grupu vadīšanas pieredze.

Kursa vadītāji: Aija Ignate, LELB evanģēliste, dvēseļkopšanas un atbrīvošanas kalpošanas vadītāja vietniece un Dana Kalniņa-Zaķe, Mg. theol., Latvijas Supervizoru apvienības sertificēta supervizore, kā arī Arta Millere, misionāre, slavētāja, specializējusies kristīgajā padomdošanā. Dalība kursā paredz brīvprātīgi veiktu ziedojumu, kas ir viena no 12 soļu programmas tradīcijām.

Pieteikšanās līdz 16.oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu šeit. Vēlams pievienot mācītāja rekomendāciju, nosūtot to uz e-pasta adresi: sigita.dislere@diakonija.lv. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzu sazinieties ar Sigitu Dišleri (tel.nr. 29413847).

 

« Atpakaļ uz sarakstu
 

© 2016 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcas Diakonijas centrs. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »