2024. gada 04. marts
Vārda dienas: Alise, Auce

SEKO MUMS

Atskats uz valsts svētku nedēļas svinībām dienas centros

Ziņa publicēta 21.11.2023

Krāšņi, ar dažādiem pasākumiem un nacionālo identitāti atspoguļojošiem notikumiem, klātesot simtiem iedzīvotāju, visā Latvijā ir aizvadīta Latvijas valsts Neatkarības pastāvēšanas 105. gadadiena.

Arī LELB Diakonijas centra dienas centros šī nedēļa tika aizvadīta svētku un patriotisma noskaņās. Dienas centru apmeklētāji piedzīvoja daudzveidīgus un ar dažādām norisēm piepildītus svētkus – notika kopīga svētku svinēšana, tika gūtas jaunas zināšanas, spēlējot ar Latvijas dabu, kultūru un vēsturi saistītas galda spēles un izspēlējot dažādas viktorīnas, kopīgi gatavoti un baudīti dažādi ēdieni un deserti Latvijas karoga krāsās, kā arī izdziedātas un izdejotas Latvijai veltītas dziesmas un dejas nelielā koncertuzvedumā. 

Piedāvājam ieskatīties foto mirkļos no aizvadītās svētku nedēļas un tās svinībām dienas centros:

Dienas centrā “Roku rokā”: ‌Svētku galds un dziesma Latvijai dienas centrā “Mēs”:

‌Sadraudzība, svētku viktorīna un spēles par Latviju dienas centrā “Dzīvības aka”:‌Sarkanbaltsarkanais cienasts un svētku noskaņas kopienas centrā “Baltā ūdensroze”:

‌Ģimeniska kopābūšana svētkos dienas aprūpes centrā “Veseta”:‌Dienas aprūpes centra “Eglāji” apmeklētāju izdziedāts un izdejots koncertuzvedums Latvijai: 

‌LELB Diakonijas centrs aicina ikvienam arī turpmāk, katru jaunu dienu turpināt apzināties, sargāt un nodot valstiskās neatkarības vērtību no paaudzes paaudzē. 
« Atpakaļ uz sarakstu
 

© 2016 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcas Diakonijas centrs. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »