2024. gada 03. marts
Vārda dienas: Tālis, Tālavs, Marts

SEKO MUMS

Noslēdzies projekts "Make change yourself: turning challenges to your advantage"

Ziņa publicēta 08.12.2023

6. un 7.decembrī Čehijas pilsētā Česky Tešin notika LELB Diakonijas centra partnerorganizācijas Interdiac organizētā projekta “Make change yourself: turning challanges to your advantage” noslēguma pasākums. Kopš 2022.gada maija projekta mācību programmā piedalījās dienas centru darbinieces Rita Eglīte un Evelyn Diana Plitman no dienas centra "Paaudzes", kā arī Agnese Blaua un Agnese Mikne no dienas centra “Dzīvības aka”.

Mācību programmas mērķis ir apgūt dažādas darba metodes darbā ar marginalizēto grupu jauniešiem, un programmas izstrādē un ieviešanā aktīvu dalību ņēma dienas centra “Dzīvības aka” vadītāja Anete Ankmane.

Projekta ietvaros katram dalībniekam bija jāizveido jauniešu grupa, ar kuru kopā veikt projektā apgūtos uzdevumus. Projekta aktivitāšu laikā jaunieši gan labāk iepazina cits citu, gan noslēgumā plānoja un organizēja pašu izdomātus projektus, kuri viņiem ir nozīmīgi. Kāda no jauniešu grupām veica telpu uzlabošanas darbus savā dienas centrā, kāda organizēja anekdošu šovu dienas centra klientiem, bet kāda aicināja kopā vairāku dienas centru bērnus un organizēja pasākumu ar dažādiem saliedējošiem uzdevumiem.

Projekta noslēguma pasākumā tika aicināti piedalīties arī katras grupas aktīvākie jaunieši. LELB Diakonijas centru pasākumā pārstāvēja dienas centra “Paaudzes” jaunietes Džuljeta Kubliņa un Diāna Cesko, bet dienas centru “Dzīvības aka” pārstāvēja Adriāns Eliass Liepiņš.

Jaunieši atzīst, ka piedaloties projektā viņiem bija iespēja apgūt jaunas prasmes, tādas kā, komandas darbs, pasākumu plānošana un organizēšana. 
« Atpakaļ uz sarakstu
 

© 2016 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcas Diakonijas centrs. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »