2024. gada 04. marts
Vārda dienas: Alise, Auce

SEKO MUMS

LELB Diakonijas centra darbinieki, kas strādā ar ukraiņiem, apgūst zināšanas darbam ar psiholoģiskajām traumām

Ziņa publicēta 15.12.2023

Šodien 15. decembrī noslēdzās starptautiskais mācību seminārs un zinātniski praktiskā konference, kurā piedalījās seši LELB Diakonijas centra darbinieki no dažādiem dienas centriem un kura notika Rīgā no 11. līdz 15. decembrim.
Konferenci organizēja labdarības organizācija “TEV” sadarbībā ar Latvijas universitāti, un tā bija veltīta jautājumiem par psiholoģiskajām traumām, kas iegūtas karadarbības rezultātā, un iespējām mazināt to psihoemocionālo ietekmi.

Apmācību procesā dalību ņēma pieredzējuši un profesionāli treneri no Izraēlas (Early Starters International), akadēmiskais personāls un klīniskie speciālisti no Latvijas universitātes un Ukrainas.

Tā kā LELB Diakonijas centrs sniedz palīdzību ukraiņiem kopš karadarbības sākuma, ietverot visas cilvēku grupas, tai skaitā, pieaugušie, bērni, senjori, karavīri, tad pielietojot zināšanas, kas iegūtas no starptautisku pieredzi ieguvušiem speciālistiem, mūsu dienas centru darbinieki varēs sniegt pilnvērtīgāku palīdzību tiem dienas centru apmeklētājiem, kas karadarbības dēļ iegūto traumu rezultātā piedzīvo grūtības psihoemocionālā līdzsvara atgūšanā. 


Співробітники LELB Diakonija, які працюють з українцями, розширюють навички роботи з психологічними травмами

Сьогодні, 15 грудня, завершився міжнародний навчальний семінар та науково-практична конференція, яка проходить у Ризі з 11 по 15 грудня. В ній взяли участь шість співробітників різних центрів LELB Diakonija.

Організатори конференції – Благодійна організація TEV у співпраці з Латвійським Університетом.

Основна тема – психологічні травми, одержані під час збройного конфлікту, та можливості пом'якшення їх психоемоційних наслідків.

Навчальний процес забезпечують досвідчені професійні інструктори із Ізраїлю (Early Starters International),
академічні та клінічні фахівці з Латвійського університету та України.

Центри LELB Diakonija допомагають українцям від початку повномасштабного вторгнення, охоплюючи всі категорії: дорослі, діти, люди похилого віку, військові.
Використовуючи міжнародний досвід роботи, наші центри зможуть ще краще допомагати тим відвідувачам, які, у зв'язку з війною, зазнають труднощів у відновленні емоційної рівноваги.


« Atpakaļ uz sarakstu
 

© 2016 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcas Diakonijas centrs. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »