2024. gada 04. marts
Vārda dienas: Alise, Auce

SEKO MUMS

LELB Diakonijas centra dienas centros tika svinēti Ziemassvētki un sagaidīts Jaunais gads

Ziņa publicēta 04.01.2024
Šie svētki saistās ar Kristus piedzimšanu, mūsu pašu bērnību un mīlestību, ko saņemam ģimenē. Bērnībā mēs soli pa solim iepazīstam pasauli, ilgojamies pēc rūpēm un
mīlestības, un daudziem apmeklētājiem mūsu dienas centri ir kļuvuši par otrajām mājām, kur ar prieku radām sitām atmiņām piepildītu kopā būšanu. Katrā dienas centrā notika pateicības svētbrīdis un tika sveikti apmeklētāji.

Zupas virtuves apmeklētājiem Ziemassvētkos tika sagādātas vairāk kā 100 paciņas ar pārtiku un saldumiem.


DC "Paaudzes" kolektīvs kopā ar 75 pastāvīgajiem apmeklētājiem bija sarūpējuši svētku koncertu, kurā piedalījās gan lielie, gan mazie, kā arī cienastu un, protams, dāvanas.


DC "Mēs" ar koncertu un svētku cienastu sveica ap 100 apmeklētāju.

‌‌
DC "Dzīvības aka" šogad Ziemassvētkus svinēja kopā ar aptuveni 400 apmeklētājiem, kas pulcējās gan ārā, gan iekštelpās. Visi tika iepriecināti ar gardumiem un dāvanām. Bija iespēja kopīgi noskatīties filmu par Ziemassvētkiem latviešu un ukraiņu valodā.


Jaunkalsnavā dienas centra apmeklētāji, viņu vecāki un darbinieki uzstājās ar teatralizētu priekšnesumu. Pēc izrādes tika baudīts svētku cienasts, ko visi kopā bija sagatavojuši. Arī kopienas centrā "Baltā ūdensroze"  apmeklētāji piedalījās Ziemassvētku izrādē, un apmeklētāji viens otru sveica ar pašu gatavotām dāvanām. Ziemassvētku vecītis ieradās arī Lubānā, lai sveiktu dienas centra apmeklētājus, un visi viesi piedalījās Ziemassvētku viktorīnā.


Kopienas centrā "Gaujaslīči" Cēsīs, tika veidoti Jaungada rotājumi eņģeļu formā, tika dziedātas dziesmas un dāvinātas dāvanas. Lai visi, kas vēlas, varētu piedalīties svētkos, no Cēsīm tika nodrošināts transports. Uzaicināti bija arī tie cilvēki, kuriem pašreiz nav pašiem savas mājvietas.


Ikviens zina, ka dāvanu dāvināšana ir īpašs prieks. DC "Sirdsgaisma" bērni nedēļas garumā cepa piparkūkas, lai sagatavotu 70 dāvanas apkārtējo māju iedzīvotājiem. Savukārt, viņiem pārsteigumu bija sarūpējis Dmitrijs, kas kā brīvprātīgais kalpo arī Zupas virtuvē. Dmitrijs kopā ar draugiem jau trešo gadu sveic bērnus un pieaugušos. Šogad Dmitrijs priecēja apmeklētājus trīs dienas centros "Sirdsgaisma", "Roku" un "Mēs".

Papildus spēlēm un dāvanām tika aizvadīts arī futbola treniņš un sporta spēles, meitenes varēja izmēģināt savas spējas akrobātikā. Dažas dienas vēlāk DC Širdsgaisma” tika organizēts atskats vecākiem un uzdāvinātas 40 biļetes uz bērnu izklaides centru "Domina Skypark".


‌‌Arī dienas centrs "Roku rokā" bija sagatavojis teātra iestudējumu un koncertu. Ziemassvētkos centrs bija pilns ar tagadējiem un bijušajiem apmeklētājiem un viņu ģimenēm. Katrs centra apmeklētājs saņēma personīgu dāvanu. Bērni bija uzrakstījuši vēstuli Ziemassvētku vecītim, un Ziemassvētku vecītis (kam palīdzēja dienas centra komanda) šīs vēstules izlasīja un, iespēju robežās, piepildīja bērnu vēlmes. Katrs kopā ar dāvanu saņēma arī nelielu un negaidītu pārsteigumu.


Vēlam visiem laimīgu Jauno gadu un ikdienā atrast iemeslu priekam!« Atpakaļ uz sarakstu
 

© 2016 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcas Diakonijas centrs. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »