2024. gada 18. jūlijs
Vārda dienas: Rozālija, Roze

SEKO MUMS"Kā Kungs jūs ir apžēlojis, tāpat dariet arī jūs." (Kol 3:13)

2017. gadā tapuši videostāsti par diakoniju visā Latvijā: "Aizvadītajā gadā daudz un dažādos veidos esam atzīmējuši un svinējuši 500 gadus kopš Reformācijas aizsākuma un arī LELB Diakonijas nozare svētku gada izskaņā vēlas pienest savu sveicienu. Reformācija kā ticības atjaunošana - tādas ticības atjaunošana, kuras centrā ir žēlastības un želsirdības pilns Dievs. Žēlastības parādīšana un žēlsirdības darbi ir kā liecība un sekas šādai ticībai un diakonija evaņģēliski luteriskajā tradīcijā ir bijusi un ir svarīga Baznīcas redzamās kalpošanas izpausme. Mēs ticam, ka caur diakonisku kalpošanu Dievs cilvēku sirdīs atjauno ticību, ka Dievs ir žēlastības pilns. Tāpēc šajā 2017.gada izskaņā - noslēdzot Ticības atjaunošanas jubilejas gadu, gribam dāvināt iespēju ieskatīties 17 stāstos no visiem mūsu Latvijas Evaņģēliski luteriskās Baznīcas prāvestu iecirkņiem un Diakonijas centra par diakoniju, kas atjauno ticību Žēlastībai. LELB Diakonijas nozare un Diakonijas centrs vēlas sveikt savus ticības brāļus un māsas - savu Baznīcu un Latviju ar Reformācijas 500 gadu jubileju. 

Lai šie stāsti iedvesmo mūs pieaugt žēlisirdībā un veicināt un stiprināt diakonijas darbu mūsu Baznīcā un draudzēs nākamajā 2018.gadā, kad svisnēsim mūsu Latvijas 100 gadu jubileju un līdz pat pēdējam Lielajam Adventam!"

Šie videostāsti ir tapuši ar Ziemeļu Baznīcas Misijas un Ekumēnes centra un Šlēsvigas-Holšteinas Diakonijas finansiālo atbalstu. Paldies videomateriālu veidotāju komandai, diakonijas darba koordinatoriem prāvestu iecirkņos un tiem, kas ļāvuši ielūkoties savā kalpošanas darbā.

Limbaži, Valmieras prāvesta iecirknis:

Balvu prāvesta iecirknis:


Bauskas prāvesta iecirknis:


Bukaiši, Jelgavas prāvesta iecirknis:


Saldus, Kuldīgas prāvesta iecirknis:


Dubulti, Jūrmalas prāvesta iecirknis:
LELB Diakonijas centrs:


Piltenes prāvesta iecirknis:


‌‌
Grobiņas prāvesta iecirknis:


Sēlpils prāvesta iecirknis:


Rīgas prāvesta iecirknis:


Ādažu draudzes stāsts:


Gaujienas draudzes stāsts:Lašu draudzes stāsts: Kandavas draudzes stāsts: 


‌Raunas draudzes stāsts:


Lubānas draudzes stāsts:
 

© 2016 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcas Diakonijas centrs. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »