2024. gada 18. jūlijs
Vārda dienas: Rozālija, Roze

SEKO MUMS


LELB Diakonijas centrs kopīgi ar ilggadējiem sadarbības partneriem Šlēsvigas – Holšteinas (Schleswig-Holstein) diakoniju un projekta “Action Mench” finansiālu atbalstu  darbu uzsācis palīdzības centrs “Atvērtās durvis”.

Centrs sniedz palīdzību visdažādākajās grūtībās nonākušiem cilvēkiem, kopīgi meklējot iespējas un risinājumus situācijas uzlabošanai.

Apmeklētājiem tiks nodrošināta vieta un laiks personīgām sarunām, kuru laikā atbalsta persona iedziļināsies konkrētā cilvēka situācijā un atbilstoši tai, izvērtējot situāciju, sniegs nepieciešamo atbalstu. Atbalstu iespējams saņemt visdažādākajās jomās, sākot no pavisam elementārām pirmās nepieciešamības vajadzībām, kā silta ēdienreize vai drēbju kameras apmeklējums, līdz dažādu ekspertu konsultācijām juridiskos un finansiālos jautājumos.

Zināms, ka Rīgā jau ir pieejami dažādi pašvaldības un nevalstiskā sektora piedāvāti bezmaksas pakalpojumi, bet cilvēki, kuriem šī palīdzība būtu vajadzīga, lielākoties par tiem nav informēti, vai to saņemšana nav iespējama pavisam vienkāršu iemeslu dēļ, kā piemēram, dokumentu trūkums, ierobežotas pārvietošanās iespējas vai sakaru nepieejamība. 

Esam gatavi palīdzēt pārvarēt šāda veida šķēršļus, sniedzot informāciju par pieejamo atbalstu, un meklēt ceļu uz risinājumu, sadarbojoties ar citām iestādēm un institūcijām.

Palīdzības centra primārais uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem iemācīties palīdzēt sev pašiem, tāpēc nākotnē plānots organizēt arī dažādas pašpalīdzības grupas. Projekta ietvaros tiek piesaistīti dažādi speciālisti, kuri sniegs profesionālu atbalstu un padomu.

Palīdzība ir bez maksas, un tā ir pieejama pilnīgi jebkuram, kas nonācis grūtībās. Arī tad, ja jūti nepieciešamību vienkārši tapt uzklausītam, esi laipni gaidīts.

Atrodamies Pārdaugavā, Daugavgrīvas ielā 1 “LELB Diakonijas centrs”. Durvis atvērtas katru darba dienu, no plkst. 9.00 līdz 17.00. Ja iespējams, priecāsimies, ja vizīti pieteiktu iepriekš tel.nr. 26479818, e-pasta adrese:diakonija@diakonija.lv

 
 

© 2016 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcas Diakonijas centrs. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »