2019. gada 22. jūlijs
Vārda dienas: Marija, Marika, Marina

SEKO MUMS

Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu dienas centrs bērniem un pilngadīgām personām "Paaudzes"

Ūnijas iela 49, Rīga
Tālrunis: 26596746
E-pasts: [email protected]
Darba laiks: 
pieaugušo daļa darba dienās 9:00 - 17:00
bērnu daļa darba dienās mācību laikā 13:00 - 19:00
bērnu daļa darba dienās brīvlaikā 11:00 - 17:00
 
 

2013. gada 17. septembrī tika atklāts jauns Nodibinājuma "Latvijas Evaņģēliski luteriskās Baznīcas Diakonijas centrs" projekts - Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu dienas centrs bērniem un pilngadīgām personām "Paaudzes". Centrs atrodas Ūnijas ielā 49.

Dienas centrs "Paaudzes" bērniem piedāvā brīvā laika saturīgu pavadīšanu, piedaloties sociālo prasmju un iemaņu attīstošās interešu nodarbībās, bērniem tiek sniegta palīdzība skolas mājasdarbu sagatavošanā, tiek piedāvātas sportiskas nodarbes, kopīgu svētku svinēšana, kā arī sociālā darbinieka, psihologa un citu speciālistu konsultācijas.

Dienas centrs veidots kā tikšanās vieta Rīgas teritorijā deklarētiem bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Visi centra klientiem sniegtie pakalpojumi ir bez maksas. Katru dienu bērniem tiek nodrošināta silta maltīte un tējas pauze. Piesaistītie dažādu jomu speciālisti konsultē klientus jautājumos, kas saistīti ar sociālo rehabilitāciju, veselības veicināšanu, izglītošanos, psiholoģisko problēmu risināšanu.

Ēkā ir telpa sporta nodarbībām ar dažādiem trenažieriem, datortelpa, šūšanas darbnīca, mācību klase, gleznošanas un veidošanas telpa, kapela, rotaļu, atpūtas un svinību telpas, moderna virtuve ar ēdamzāli un citas telpas. Centrā ir arī bibliotēka, vairāki televizori, dažādu drēbju un apavu krājums.

Centrā vienlaikus var uzturēties 50 pieaugušie un 36 bērni. Tas atvērts katru darbdienu no plkst.11 līdz 19.

 
 

© 2016 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcas Diakonijas centrs. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »