2020. gada 05. jūnijs
Vārda dienas: Igors, Ingvars, Margots

SEKO MUMS

Dienas centrā “Paaudzes” noslēdzās projekts “Mēs Latvijai”

Ziņa publicēta 18.10.2018

Dienas centrs “Paaudzes” 2018.gada jūnijā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu uzsāka īstenot projektu “Mēs Latvijai”.

Projekta mērķis bija paplašināt dienas centra “Paaudzes” bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējas vasaras brīvlaikā, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, vērtīborientāciju un aktīvu līdzdalību, kā arī veicinot sociālo integrāciju un valstiskās piederības izjūtu sociālās atstumtības riskam pakļautām bērnu un jauniešu grupām. Projekta sauklis “Mēs Latvijai” caurvija visas projekta aktivitātes un sniedza paliekošu izpratni par piederību Latvijai un ieinteresētību tās izaugsmē.

Projekta gaitā dienas centram “Paaudzes” bija iespēja iegādāties sporta un aktīvās atpūtas inventāru, radošo darbnīcu piederumus. Bērni un jaunieši veidoja T-kreklu apdruku, piedalījās dienas centra teritorijas labiekārtošanā, sporta dienas pasākumos un radošajās darbnīcās, kā arī kopā ar dienas centra “Sirdsgaisma” bērniem un pedagogiem izbaudīja fotoorientēšanās aktivitātes Vecrīgā.

Projekta rezultātā bērni un jaunieši caur fiziskajām aktivitātēm uzlaboja savu veselības stāvokli, nostiprināja pārliecību par savām spējām. Bērni iemācījās vairākas jaunas iemaņas, tādas kā filcēšanu, pērļošanu, rokassprādžu veidošanu, plastikas veidošanu u.c. Iegādātais sporta inventārs visu vasaru kalpoja kā lielisks papildinājums jau esošajam inventāram, ko bērni izmanto pastaigu un fizisko aktivitāšu laikā.

Fotoorientēšanās laikā Vecrīgā bērniem bija iespēja tuvāk iepazīt Vecrīgā esošos vēsturiskos objektus, kā arī izveidot ciešākas attiecības ar saviem komandas biedriem un pedogogiem, veidojot atraktīvus foto un video sižetus pie atrastajiem objektiem.

Pateicamies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam par atbalstu šim projektam! 

 

« Atpakaļ uz sarakstu
 

© 2016 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcas Diakonijas centrs. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »