2020. gada 26. septembris
Vārda dienas: Gundars, Kurts, Knuts

SEKO MUMS

Akcija "Ziemassvētku prieks"!

Ziņa publicēta 25.11.2019
Aicinām iesaistīties akcijā “Ziemassvētku prieks”

Labdarības akcija “Ziemassvētku prieks” tiek organizēta ar mērķi iepriecināt un dāvināt prieku sociālā riska ģimeņu bērniem, kuriem dažādu apsvērumu dēļ Ziemassvētki ir tik pat parasta diena kā jebkura cita. Šo bērnu vecākiem nav iespējas uzklāt svētku mielasta galdu vai iepriecināt bērnus ar kādu skaistu dāvanu.

Diakonijas centra dienas centrus ikdienā apmeklē vairāk nekā 70 bērni, kuri nāk no sociāli nelabvēlīgām ģimenēm, un dienas centrā rod mieru, iepriecinājumu un atbalstu.

Ziemassvētku laikā dienas centru darbinieki īpaši vēlas bērnus iepriecināt un dāvināt viņiem tik reti izjusto svētku sajūtu. Tāpēc šajā gadā dienas centru darbinieki organizē īpašu labdarības akciju “Ziemassvētku prieks”. Akcija notiks tirdzniecības centros “Akropole” un “Rīga Plaza”. Aicinām 29.novembrī un 6.decembrī apmeklēt tirdzniecības centru “Akropole” un 6. un 7.decembrī tirdzniecības centru “Rīga Plaza”, atrast mūsu darbiniekus un brīvprātīgos, un atnest kādas rotaļlietas, konfekšu paciņas, higiēnas piederumus, apakšveļu, grāmatas un citas dāvanas, kuras varētu iepriecināt bērnus Ziemassvētkus.

Dāvināsim svētkus kopā!


« Atpakaļ uz sarakstu
 

© 2016 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcas Diakonijas centrs. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »