2020. gada 25. novembris
Vārda dienas: Kate, Katrīna, Trīne, Kadrija

SEKO MUMS

DC "Mēs" saviem klientiem nodrošina nodarbības attālināti

Ziņa publicēta 09.04.2020

Ir pagājis mēnesis kopš dienas centrs ir slēgts grupu nodarbībām klātienē. Lai mazinātu izolētības sajūtu dienas centra “Mēs” apmeklētājiem, un lai šo laiku padarītu interesantāku un produktīvāku, ir uzsāktas nodarbības tiešsaistē.

 Ar atsaucību tika uzņemta ziņa, ka turpināsies latviešu valodas nodarbības. Arī pašpalīdzības grupas “Tu neesi viens” nodarbības ir iespējams apmeklēt tiešsaistē. Šajā laikā, kad cilvēki izjūt satraukumu no nezināmā, komunikācija un atbalsts ir ļoti svarīgs. Dienas centra psiholoģe turpina individuālās konsultācijas attālināti, tā palīdzot centra apmeklētājiem pārvarēt radušos trauksmi.

Līdz šim iecienīta ir bijusi nodarbība “Dejas sēdus”, kas ietver gan fiziskus vingrinājumus, gan pievēršas atmiņas treniņam. Katru nedēļu videoierakstā, kurš tiek ievietots sociālajos tīklos, var iepazīties ar jaunu sēdus deju vai atmiņas vingrinājumu. Tas nodrošina iespēju veikt vingrinājumus mājās visiem interesentiem sev pieņemamā laikā - gan tiem dienas centra apmeklētājiem, kuri jau ir novērtējuši šīs nodarbības efektivitāti, gan arī tiem, kas tikai iepazīstas ar šādu vingrojumu iespēju. 

 
« Atpakaļ uz sarakstu
 

© 2016 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcas Diakonijas centrs. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »