2020. gada 05. augusts
Vārda dienas: Osvalds, Arvils

SEKO MUMS

ACBĢ Sirdsgaisma darbs krīzes laikā

Ziņa publicēta 16.04.2020

Kristus ir augšāmcēlies!

Šie patiesie vārdi ienes mieru ikkatra ticīga cilvēka sirdī, un šāds miers katram cilvēkam šobrīd ir vajadzīgs, jo valstī izsludinātā ārkārtas situācija ir radījusi izmaiņas arī ACBĢ “Sirdsgaisma” ikdienas darbībā. Jau nedaudz vairāk kā mēnesi mums nav bijusi iespēja samīļot bērnus un klātienē būt kopā, kā arī svinēt Lieldienas. Šīs brīža apstākļi mums māca daudz ko jaunu un palīdz novērtēt to, ko varbūt iepriekš ikdienas steigā mums nav bijusi iespēja novērtēt. Dienas centra darbinieki ir iemācījušies īpašā veidā novērtēt piektdienas. Ja varbūt iepriekš piektdienas radīja prieku par to, ka priekšā brīvdienas, tad šobrīd novērtējam piektdienas, jo zinām, ka kaut ievērojot 2 metru distanci, bet tomēr klātienē varēsim satikt mūsu mīļos dienas centra bērnus.

Šajā laikā esam sākuši mācīties arī to, kā kopā varam būt radoši un cits citu iedrošināt un uzmundrināt. Pirms Lieldienām, mūsu dienas centra Whatsapp grupā izsludinājām radošo darbu konkursu, kurā bērni varēja mājās gatavot radošos darbus par Lieldienām un pavasari. Radošos darbus bērni iesūtīja, un pēc tam visi kopā varēja priecāties par katru veikumu.


Tā kā vēl kādu laiku dienas centrs nevarēs atsākt ierastās gaitas, tad mēs turpināsim mācīties to, kā varam būt cits citam par atbalstu un iepriecājumu brīžos, kad mājās kļūst skumji un vientuļi, izmantojot Whatsapp grupu un citus elektroniskās saziņas līdzekļus.

Mierpilnu laiku vēl ACBĢ “Sirdgaisma” saime


« Atpakaļ uz sarakstu
 

© 2016 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcas Diakonijas centrs. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »