2021. gada 19. janvāris
Vārda dienas: Andulis, Alnis

SEKO MUMS

LELB Diakonijas centrs aicina reģistrēties tiešsaistes konferencei "Gribu dzīvot"

Ziņa publicēta 29.05.2020
‌Laikā, kad pasaule cīnās ar pandēmiju, vēl vairāk apjaušam, ka katra cilvēka dzīvība ir dārga un vērtīga. Mēs, Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas Diakonijas centrs, uzskatām par savu misiju iestāties par dzīvību visā cilvēka dzīves garumā - no iesākuma līdz cilvēka mūža pēdējam brīdim. Vēlamies informēt sabiedrību par dzīvību un tās svarīgumu, it īpaši uzrunājot to jomu speciālistus un pārstāvjus, kuri savā ikdienā sastopas ar cilvēkiem, visbiežāk grūtu un smagu izvēļu priekšā, un ar cilvēkiem, kuri sniedz citiem atbalstu un padomu.

2020.gada 3.jūnijā bezmaksas tiešsaistes konferencē “Gribu dzīvot” no plkst.10:00 līdz 14:00 uzsāksim aplūkot cilvēka Dzīvības ciklu sākot ar cilvēka dzīves pašu sākumu. Runāsim par cilvēka rašanos, vecāku izvēli, abortu un galu galā: izvēli Par Dzīvību. Konference sastāv no divām lekcijām un cilvēku pieredzes stāstiem.

Konference ir atvērta katram interesentam ar iepriekšēju reģistrāciju. Reģistrēties konferencei ir iespējams līdz 2.jūnijam plkst. 10.00 LELB Diakonijas centra interneta mājas lapā un sociālajos tīklos, aizpildot anketu: https://ej.uz/konferenegribudzivot

Lai pieslēgtos konferencei platformā Zoom, vienu dienu iepriekš tiks izsūtīta īsa pamācība un saite, caur kuru 3. jūnijā varēs pieslēgties konferencei no plkst. 9.45.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected]

 
« Atpakaļ uz sarakstu
 

© 2016 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcas Diakonijas centrs. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »