2022. gada 02. decembris
Vārda dienas: Meta, Sniedze

SEKO MUMS

Aicinājums LELB draudzēm uzņemt ģimenēs cilvēkus no Ukrainas

Ziņa publicēta 04.03.2022

Jau pagājušas vairākas dienas, kopš turpinās karadarbība Ukrainā, un Ukrainas iedzīvotāji dodas bēgļu gaitās, lai meklētu patvērumu ārpus savas valsts. Daudzi no mums, redzot šo situāciju un līdzpārdzīvojot, ir gatavi atvērt savas sirdis un mājas durvis, lai uzņemtu šos cilvēkus savās ģimenēs. Jau kopš pagājušās nedēļas vairākas draudzes ir uzsākušas apzināt tos draudžu locekļus, kas savās mājās būtu gatavi uzņemt un izmitināt cilvēkus, kas ieradušies no Ukrainas un kam nepieciešama pajumte. LELB Diakonijas centrs ir uzņēmies apkopot informāciju, par LELB draudžu iespējām izmitināt cilvēkus no Ukrainas, kā arī koordinēt mājvietu atrašanu šiem cilvēkiem, kad tas būs nepieciešams.

Lai apkopotu informāciju par LELB draudžu iespējām izmitināt bēgļus no Ukrainas, lūdzam aizpildīt vienu vai otru zemāk norādīto anketu.

Gadījumā, ja draudzē esat apkopojuši informāciju par savām spējām uzņemt cilvēkus ģimenēs, tad lūdzu aizpildīt anketu, kas atrodama šajā saitē (viena anketa visai draudzei, ko aizpilda viens cilvēks, norādot informāciju par visu draudzi apkopotā veidā):

https://forms.gle/bo1MdZqFJC32jnMcA

Savukārt, individuāliem pieteikumiem, ja draudzē ir vienai vai 2 ģimenes, kas vēlas uzņemt cilvēkus pie sevis, lūdzu aizpildīt šo anketu:

https://forms.gle/sw69ZNCPAmUh44ox7

Lūgums jebkuru jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstīt uz diakonija@diakonija.lv, vai sazināties personīgi ar Sigitu Dišleri (tel. 29413847).

Jūsu LELB Diakonijas centrs

 

« Atpakaļ uz sarakstu
 

© 2016 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcas Diakonijas centrs. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »